אפליקציות מובייל ישראליות מוצלחות

מדינת ישראל ידועה כאימפריית היי טק ופיתוח טכנולוגי. בתחום האפליקציות יוצאות כל הזמן אפליקציות חדשות וחלקן תופסות מקום נכבד בשוק וזוכות להורדות רבות ממשתמשים בכל העולם. האפליקציות הישראליות שברשימה מצטרפות אל אפליקציות ידועות כמו למשל Waze שנמכרה בעסקת ענק ותופסות מקום מכובד ברשימת האפליקציות המובילות.

הקריטריונים שבוחנים אלו אפליקציות נחשבות למובילות ואלו לא הם כמות ההורדות של האפליקציות, אופי השימוש באפליקציה והחדשנות שהיא מביאה למשתמשים. האפליקציות שברשימה נבחרו על ידי גוגל עצמה והן כולן אפליקציות ישראליות מובילות.

אפליקציית Video Collage Maker

אפליקציית Video Collage Maker היא אפליקציה ישראלית פשוטה ליישום אשר מאפשרת להפוך כל אוסף של תמונות או אוסף סרטונים לקובץ וידאו קצר ולעבד אותו על ידי הוספת כתוביות, תמונות ועוד. האפליקציה פשוטה מאד והיא פיתוח ישראלי. אפשר לומר כי האפליקציה אינה מורכבת וזה בדיוק מה שהופך אותה למובילה ושימושית מאד.

אפליקציית Money Tracker

אפליקציית Money Tracker היא אפליקציה חינמית ישראלית שמאפשרת לנטר את כל חשבונות הבנק יחדיו ואת כל תנועות האשראי. האפליקציה מדווחת על תנועות חשודות בחשבונות, יכולה להציג את היתרונות של החשבונות, מאפשרת לפלח את התנועות על פי ההוצאות השונות (כלומר היא מבצעת חלוקה לקטגוריות כך שכל אחד יוכל להבין כיצד מתבצעות ההוצאות שלו, מה שיכול להיות יעיל מאד בתכנון פיננסי נכון) וכמו כן היא מודיעה על הוצאת כסף מזומן מהחשבון כך שקל יותר לעקוב אחר תנועות שנראות חשודות. האפליקציה היא פיתוח ישראלי ואפשר להוריד אותה חינם מחנות האפליקציות.

אפליקציית Facetune

אפליקציית Fecetune היא אפליקציית עריכת תמונות דרך הסמארטפון. האפליקציה ידידותית למשתמש ומאפשרת גם למי שלא מומחה בתחום עריכת תמונות להגיע לתוצאות מעולות מהצילום שלו. הטכנולוגיה שמציעה Fecetune מציעה לעשות הבדל בין החלקים השונים של התמונה וטכניקה זו מאפשרת להגיע לתוצאות עיבוד טובות יותר מתוכנות אחרות. אפשרויות העיבוד של האפליקציה הן הפיכת שיניים ללבנות, הורדת עיניים אדומות, הפיכת עור הפנים לחלק, העלמת פצעים ופגמים שונים וכל אלה נוחים מאד לשימוש ופשוטים מאד. אפליקציה זו אינה חינמית והיא פיתוח ישראלי שאפשר להתגאות בו.

אפליקציית Samba

אפליקציית Samba מאפשרת למשתמשים לצלם ולשתף סרטוני וידאו. החדשנות שמביאה איתה האפליקציה היא האפשרות לראות את התגובה של מי שקיבל את הקובץ. האפליקציה מפעילה את המצלמה ברגע שהקובץ נפתח וכך מי ששולח אותו יכול לראות איך הגיב הצד השני. המטרה של Samba היא להפוך את הצילום למרגש יותר והיא מצליחה לעשות זאת. בזכות Samba יכול כל אחד ליהנות מהצילומים שלו ולחוות אותם לחוויה חברתית ולא רק של צילום בלבד. Samba היא פיתוח ישראלי, נוסדה בשנת 2013 והיא ניתנת להורדה חינמית.

 

בחסות פאנדר

 .