אפליקציות מומלצות ל- iphone 6

האייפון 6 הוא המכשיר השמיני בסדרת הטלפונים החכמים של חברת “אפל”, והוא הושק לראשונה בתחילת ספטמבר 2014. במידה וגם אתם שדרגתם את מכשיר האייפון שלכם ל-אייפון 6 או למכשיר האייפון 6 פלוס, אשר הושק ביחד עם האייפון 6, זה הזמן להתעדכן באפליקציות הכי מומלצות לצמד האייפונים האחרונים (נכון לכתיבת שורות אלו) של חברת “אפל”.

  • iMovie – אחת מהאפליקציות הטובות ביותר לצילום סרטונים ועריכתם. באמצעות אפליקציה זו תוכלו לערוך אינספור שיפורים בסרטוני הוידאו אותם צילמתם באמצעות המכשיר, וזאת באמצעות אפקטים ויזואליים, טקסטואליים ו-ווקאליים גם יחד. עלות האפליקציה היא אומנם 4.99$, אך היא שווה כל סנט עבור חובבי הצילום והעריכה שביניכם!
  • BuzzFeed- אפליקציה חינמית שפשוט עובדת טוב יותר במכשירי iphone 6. באפליקציה זו ממתינים לכם עשרות חידונים ומשחקי חשיבה משעשעים לשעות הפנאי. מומלץ להוריד את האפליקציה בחינם ולהעביר בכיף כל שעה פנויה שיש לכם.
  • Pocket- אפליקציה חינמית נוספת המיועדת לצרכי תיעוד של תמונות, קטעי וידאו ולינקים מהרשת. באמצעות האפליקציה תוכלו לשמור כל דף אינטרנט בו אתם מבקרים ולגשת אליו בכל מועד אחר המתאים לכם.
  • Yahoo Weather- אפליקציה חינמית המאפשרת לכם להתעדכן במזג האוויר בכל מדינה ואזור בו אתם נמצאים.
  • App Advice- אפליקציה חיונית לכל משתמשי האייפון. באמצעות אפליקציה זו תוכלו להתעדכן בכל הנושאים הקשורים לתפעול המכשיר. כמו כן, תוכלו להתעדכן בכל החדשות הקשורות לחברת אפל ואפילו תוכלו לדעת מראש אילו אפליקציות עומדות לעלות לחנות ה-אפסטור בזמן הקרוב. האפליקציה הינה בעלות של 1.99$, אך מעת לעת ניתן להוריד אותה בחינם לתקופה מוגבלת.
  • PDF Max 3 PRO- האפליקציה האופטימאלית לקבצי PDF. באמצעות אפליקציה זו תוכלו לא רק לפתוח את קבצי הPDF הנדרשים לכם, אלא גם להוסיף על גביהם הערות טקסטואליות ואפילו להקליט עליהם קבצי אודיו. מחיר האפליקציה הינו 4.99$
  • Sense Cam- רוצים ליצור את התמונה המושלמת באמצעות מכשיר האייפון 6? זאת האפליקציה עבורכם. באמצעות אפליקציה זו תוכלו לצלם תמונות מרהיבות ומושלמות, וכל שעליכם לעשות הוא להוריד את האפליקציה בעלות של 1.99$, להיכנס אליה בכל פעם שתרצו ליצור את התמונה המושלמת, לכוון את המצלמה וללחוץ על כפתור הצילום! את כל יתר הפעולות, לרבות, איזון צבע, חשיפה וכדומה, האפליקציה יודעת לבצע באופן אוטומאטי.
  • Camly Pro-אפליקציה המאפשרת לכם לשדרג כל תמונה אותה צילמתם באמצעות מכשיר האייפון 6. באפליקציה זו ממתינים לכם 150 פילטרים ייחודיים את יוצרו על ידי צלמים מקצועיים. בנוסף, תוכלו ליהנות מ-350 עיטורים וכיתובים שונים אותם ניתן להוסיף לכל אחת מהתמונות (גם הפילטרים וגם הכיתובים השונים מתעדכנים מעת לעת באפליקציה). יחד עם זאת, תוכלו לעשות שימוש בכלי עריכה נוספים המהווים סטנדרט מקצועי בכל אפליקציה אחת לעריכת תמונות.

 

 

 

 

 

 

 

 .