כיצד בוחרים מתכנת מתאים לאפליקציה שלכם?

ישראל נחשבת למעצמת הייטק ויש בה אין ספור מתכנתים, מהנדסים ואנשי מחשבים מעולים, אך על מנת לפתח תוכנה חדשה או אפליקציה מיוחדת, צריך קודם כל לחשוב על רעיון שאיש לא חשב עליו קודם, או לכל הפחות על שיפור משמעותי של רעיון קיים. אין צורך ללמוד מחשבים על מנת לחשוב על רעיון לאפליקציה מצליחה, אך יש צורך באנשי פיתוח מעולים, על מנת להפוך את הרעיון ממחשבה בלבד לאפליקציה בפועל שעובדת היטב. על מנת לפתח אפליקציות יש צורך בלא מעט אנשי מקצוע איכותיים, אך לפני הכל, יש צורך במתכנת מעולה שיתכנת את האפליקציה שלכם בשפת מחשב מתאימה. אז כיצד בוחרים מתכנת מתאים לאפליקציה שלכם? על כך בכתבה הבאה.

מיהם אנשי המקצוע שתזדקקו להם על מנת לפתח אפליקציה?

כל מי שיש לו רעיון לאפליקציה חדשה לאייפון או לכל טלפון חכם אחר, צריך ליצור קשר עם מספר אנשי מקצוע על מנת להפוך את הרעיון למציאות. כמובן שהמתכנת הוא איש המקצוע החשוב ביותר אך יש צורך גם באנשי עיצוב, אנשי שיווק ומכירות, אנשים המבינים בשילוב בין עולם האינטרנט לעולם הסלולארי ועוד. באמצעות אפליקציות ניתן לעשות כיום כמעט כל דבר ואין זה פלא שעולם האפליקציות הפך לכה פופולארי בשנים האחרונות. אפליקציה איכותית וחדשנית יכולה להפוך אתכם לעשירים מאוד, אך תוכלו להגיע לכך רק אם תבחרו את אנשי המקצוע הטובים ביותר. אז אם עברתם את שלב הרעיון ופיתוח התכנית העסקית, ואתם לקראת סיום איפיון האפליקציה שלכם, הגיע הזמן לאתר מתכנת איכותי שיהפוך את הרעיונות שלכם לאפליקציה של ממש.

כיצד בוחרים מתכנת מתאים לאפליקציה שלכם?

השלב החשוב ביותר – בחירת המתכנת או חברת הפיתוח

אם הגעתם לשלב הפיתוח, כדאי שהמתכנת שלכם או החברה העוסקת בפיתוח יהיו איכותיים ככל האפשר. מומלץ מאוד לעבוד רק עם חברות או אנשי מקצוע שיש להם ניסיון רב בתחום הספציפי של האפליקציה שלכם. מומלץ לבדוק כמה הצעות של כמה מתכנתים ולהשוות ביניהן מבחינת שלבי העבודה, משך זמן העבודה, כוח האדם שישקיע בעבודה, וכמובן – המחיר. לא מומלץ ללכת על המתכנת הזול ביותר אלא על מתכנת המשלב ניסיון רב, הבנה בתחום של האפליקציה, אמינות, וכמובן גם מחיר תחרותי. רוב המתכנתים האיכותיים סיימו מסלולים של לימודי מדעי המחשב, אך יש בהחלט גם מתכנתים מוכשרים ללא תואר ראשון במחשבים. מומלץ לקבל המלצות חמות ולבדוק עבודות קודמות של המתכנתים שאתם שוקלים לעבוד עימם. כמו בכל תחום – יש טובים יותר ויש טובים פחות, ואתם רוצים לשאוף לכך שהמתכנתים הטובים ביותר (במסגרת התקציב שלכם כמובן) יתכנתו את האפליקציה שלכם. אם המדובר באפליקציה מורכבת במיוחד, ניתן לשקול לעבוד עם חברת פיתוח ולא עם מתכנת בודד. כדאי להשקיע זמן, מחשבה ואנרגיה במציאת המתכנת המתאים ביותר לאפליקציה שלכם מכיוון שזהו אחד מהשלבים החשובים ביותר בהפיכת האפליקציה לאיכותית, פופולארית ונמכרת. זכרו כי אין דין אפליקציה בתחום הצילום כדין אפליקציית משחקים, וכי חשוב מאוד להתאים את המתכנת לסוג האפליקציה שלכם.

לסיכום, למתכנת של האפליקציה יש השפעה מכריעה על ההצלחה שלה ועל הסיכויים שלה להפוך לפופולארית. לכן, בחרו בקפידה את המתכנת עימו תעבדו או את חברת הפיתוח שתפתח עבורכם את האפליקציה, ושפרו את הסיכויים שלכם לפתח אפליקציה איכותית, חדשנית, ולא פחות חשוב – רווחית!.