תיקון אייפון 6 – לתקן במקומות הנכונים

תיקון אייפון

מכשירי אייפון ובפרט האחרונים שברשימה, דוגמא אייפון 6, נחשבים למכשירים מאוד יקרים, אשר יכולים לעלות אלפי שקלים. על כן, כל תקלה וכל בעיה שעלולה לצוץ עם המכשיר, חייבת להיות מטופלת במקום שמתמחה בכך, מקום שיכול להעניק שירות איכותי אשר יאפשר להשתמש בו עוד זמן רב.

תיקון אייפון 6 יכול להתבצע, בשורה ארוכה של מעבדות בהן עובדים אנשים אשר עברו הכשרה בתחום. מדובר על טכנאי טלפונים סלולריים אשר למדו את התחום של תיקון מכשירים סלולריים במסגרות מקצועיות ובין היתר הם עברו הכשרות אצל אפל בכל מה שקשור לתיקון מכשירי אייפון.

אומנם במקרים רבים ההבדלים בין תיקון אייפון 6 לתיקוני אייפון בדרגות נמוכות יותר הם מאוד נמוכים, אך עם זאת אנחנו יכולים לראות שפה ושם יש הבדלים שדורשים הכשרה מיוחדת בנושא. מה עוד שהטכנאי עצמו חייב להכיר את הפלאפון וכיצד הוא עובד על מנת שהוא יוכל להפיק תועלת מרבית בתהליך התיקון שלו, בוודאי אם רוצה לבחון האם התיקון בוצע כראוי ורק אז להחזיר אותו לבעליו.

כפי שאנחנו יכולים להניח, מלבד טכנאים שמתמחים בתיקון אייפון באופן מקצועי וכן יש להם הסמכות והרשאות לתיקונים שכאלה, הרי שאנחנו יכולים למצוא גם מעבדות וטכנאים שאינם מקצועיים ומספקים שירותי תיקונים עבור מכשירי אייפון שונים. מן הסתם, יהיה נכון יותר מצידנו להביא את האייפון לטכנאים מקצועיים ולא להסתמך על כאלה שאינם מקצועיים.

מדוע עדיף לנו לקחת את הפלאפון לטכנאי מקצועי

כמו שציינו, מכשירי אייפון עולים לא מעט, אם אנחנו נדרשים לתקן אותם אז מן הסתם, זה נועד בשביל למנוע מצב בו אנחנו צריכים להחליף את הפלאפון שלנו. לכן חשוב שנדע לטפל בו במקום נכון, מקצועי ואחראי, על מנת שלא נגיע לסיטואציה שכזו אחרי התיקון ואז גם נשלם לטכנאי וגם נצטרך לרכוש טלפון חדש.

כשאנחנו פונים לטכנאי מקצועי לצורך תיקון אייפון 6 אנחנו מקבלים ממנו 4 דברים מאוד חשובים בתהליך התיקון והשירות:

ראשית, אנחנו מקבלים ממנו טיפול מקצועי. החל משלב אבחון הבעיה ועד לשלב הסופי של וידוא תיקון הבעיה. אנחנו יודעים שהפקדנו את האייפון שלנו בידיים טובות.

שנית, אנחנו מקבלים רכיבים מקוריים. כידוע תיקון אייפון יכול להתבצע בחלקים שונים, בין אם זה במסך, מצלמה, כפתורים ועוד. כל תיקון כזה יכול לחייב אותנו לבצע החלפה של חלק ועל כן חשוב שההחלפה תתבצע על ידי רכיבים מקוריים.

שלישית, על כל תיקון שאנחנו מבצעים אנחנו מקבלים אחריות מלאה, כך שאם משהו קורה למכשיר אחרי התיקון, אנחנו יכולים ליהנות מתיקון חוזר ללא עלות כספית.

ארבע, אנחנו יכולים להיות בטוחים שכל התהליך מתבצע על פי סדר ברור, מובנה, צורת עבודה ברורה. כל מה שאנחנו מחפשים כשאנחנו מביאים מכשיר לתיקון אצל טכנאי.