אפליקציות לבעלי כלבים – למי זה מתאים ולמה צריך אותם?

אפליקציות לבעלי כלבים

מגדלים כלב בבית או בחצר ומחפשים אפליקציות ייעודיות לבעלי כלבים וחיות מחמד? האם ידעתם כי יש מגוון אפליקציות לבעלי כלבים המשפרות את החיים ומסייעות לכם לגדל ולדאוג לכלב? בשנים האחרונות יזמים רבים בארץ ובעולם החלו לפתח אפליקציות חדשות ומתקדמות המיועדות לבעלי כלבים ולכל מי שמגדל להנאתו וכתחביב חיות מחמד.

בין אם אתם מעוניינים לאלף את הכלב ומחפשים אפליקציה מתאימה, ובין אם אתם מחפשים אפליקציה לזיהוי מחלות וסימפטומים לבעיות רפואיות אצל כלבים, תוכלו בקלות למצוא אפליקציה חדשנית המתאימה בדיוק עבורכם!

מי צריך אפליקציות לבעלי כלבים?

אפליקציות לבעלי כלבים נועדו לשפר את הקשר בין האדם לכלבו ולסייע לאנשים לגדל חיות מחמד ולעקוב אחרי ההתפתחות שלהם. יש אפליקציות המתמקדות בנושאי בריאות ומחלות אצל כלבים, יש אפליקציות המיועדות לאילוף חיות מחמד ויש אפליקציות שמטרתן לסייע בגידול הכלב או להוזלות עלויות ולרכישת מזון וציוד במחירים נוחים.

בין האפליקציות הפופולריות כיום המיועדות עבור בעלי כלבים ניתן למנות אפליקציה חדשנית ומתקדמת לשירות הוצאת כלבים לטיול (שירות דוגווקר). זו אפליקציית חובה לכל בעלי הכלבים, באמצעותה ניתן להזמין שירות של דוג ווקר להוצאת הכלב לטיול ממושך. כמו כן, באמצעות האפליקציה אפשר להזמין שירות פנסיון לכלבים בבית הלקוח או בביתו של דוג-סיטר מקצועי ואמין.

אפליקציה מומלצת נוספת לבעלי כלבים היא סנופי, האפליקציה פותחה על ידי שני יזמים ישראלים במטרה לאפשר לבעלי הכלבים להשוות מחירי מזון, ציוד ושירותים שונים בקליק מהיר. ניתן להזמין אוכל מהאפליקציה, לנהל תזכורות חשובות כמו ביקור אצל וטרינר, תור למספרת כלבים, מועד חיסונים וכדומה. כמו כן, אפשר להשוות עלויות של בעלי מקצוע כמו וטרינרים, מאלפים, ספרים, פנסיונים ועוד, וניתן לדרג את איכות השירות שלהם כדי לסייע למשתמשים אחרים לקבל החלטות המבוססות על חוכמת ההמונים.

איזה אפליקציות לבעלי כלבים יש בשוק?

יש מאות אפליקציות המיועדות לבעלי כלבים, חלקן בעברית. בשנים האחרונות החלו יזמים רבים הנחשבים לחובבי כלבים וחיות מחמד לפתח אפליקציות חדשות כדי לסייע לכל מי שמגדל כלב. ניתן לחלק את האפליקציות לכמה סוגים עיקריים:

  • אפליקציות חברתיות – האפליקציות מזכירות את השימוש ברשת חברתית, הן מיועדות לבעלי כלבים בכל הארץ, באמצעותן ניתן ליצור פרופיל לחיית המחמד, לשתף תמונות מטיולים ומרגעים מרגשים בבית, לצרף חברים ולקבוע לטיולים משותפים עם הכלבים ועוד. בין האפליקציות החברתיות לכלבים ניתן למנות את Wooof ו-DogBook.
  • אפליקציות לגידול ולאילוף כלבים – שלל אפליקציות מתקדמות העוסקות בנושאי גידול ואילוף כלבים, למשל אפליקציית Dog Whistler (משרוקית כלבים) לאילוף הכלב.
  • אפליקציות בנושאי בריאות ותזונה לכלבים – למשל PetMD המאפשרת לזהות סימפטומים של מחלות שונות ולקרוא מידע מקצועי כיצד לטפל בכלב, או אפליקציה הנקראת Pet First Aid מסייעת לבעל הכלב לתת עזרה ראשונה לחיית המחמד עד להגעה לקליניקה.
  • אפליקציות להשוואת מחירים ולהזמנת שירותים – אפליקציות שימושיות לבעלי כלבים המסייעות להוזיל עלויות מזון וציוד, או להזמנת שירותים שונים כמו דוג ווקר בסביבת המגורים, שירותי דוג סיטר בבית הלקוח (פנסיון ביתי) וכדומה.

למה צריך אפליקציות לבעלי כלבים?

לכל אחד יש סמארטפון מתקדם וחדשני עם מצלמה משוכללת ושלל תכונות ופונקציות. ניתן להוריד אפליקציות ייעודיות לבעלי כלבים בחנות גוגל ובחנות הדיגיטלית מבית אפל. האפליקציות נועדו לסייע לבעלי כלבים בטיפול היומיומי, באילוף גורים, בזיהוי סימפטומים של מחלות ובעיות רפואיות ועוד. כמו כן, יש אפליקציות שימושיות המתאימות לכולם באמצעותן ניתן להשוות מחירים ולהזמין ציוד או שירות, למשל שירות הוצאת הכלב על בסיס חד פעמי או קבוע, במחירי נוחים ושווים לכל כיס.