האפליקציות שכדאי להתקין לאחר קניית סמארטפון חדש

הטלפון הנייד שלנו כולל בתוכו את כל סדר היום שלנו וההתנהלות במהלך היום והשבוע. התקנת האפליקציות הנכונות, המתאימות והמותאמות אישי, כך שנוכל לנהל את היום שלנו והעיסוקים שלנו בכף היד.

הסמארטפונים וההגדרות החכמות המותקנות עליהם מאפשרות לנו ליצור איכות חיים, תוך הנגשת שירותים, הנגשת וזמינות מידע וקבלת נתונים בזמן אמת ישירות אל הסמארטפון שלנו. לפניכם כמה אפליקציות בסיסיות והתאמות חשובות שחשוב להתקין כאשר רוכשים סמארטפונים יוקרתיים או אפילו סמארטפונים זולים ומתקדמים.

אז למקרה שאתם יושבים וחושבים עכשיו מה אני צריך להוריד מה APP STOR/ GOOGLE PLAY

לפניכם האפליקציות הנדרשות לכל אחד על פי צרכיו האישיים

אפליקציות לאנשי עסקים

אפליקציות לאנשי עסקים ובעלי עסקים עצמאיים העניקו לנו אפשרות להיות נגישים וזמינים בכל מקום ומכל מקום. אפליקציות דואר אלקטרוני, מדדים בשוק ההון, הודעות מהבורסה, התעדכנות מול הבנקים, בדיקה והתעדכנות בזמן הפגישה, המיקום המדויק שלה, ואפילו, בדיקה וקבלת התראות מאתר האינטרנט, הן בין האפליקציות שהפכו את החיים של בעל העסק לקלים יותר – כאשר המשרד נמצא בכף היד אנחנו לא צריכים להתקשר אל המזכירה כדי לקבל מידע שמגיע ישירות אלינו בלחיצת כפתור

אפליקציות תחבורה וניווט – שתמיד תמצא את הדרך

אפליקציות אלה הן בין האפליקציות היותר חשובות להתניידות. כך לא תצטרכו לבזבז זמן בהמתנה לקו הבא, אפליקציות של רכבות ואפליקציות המסנכרנות את מסלול הנסיעה שלנו, כמו אפליקציית רכבת ישראל או אפליקציית “איפובוס” למשל, מעניקים לנו מידע בזמן אמת בנוגע לזמני ההגעה של אמצעי התחבורה.

אפליקציית MAP היא עוד אפליקציה שמעניקה לנו מידע מדויק באשר לאפשרויות ההגעה ודרכי הגעה מדויקות בכל האמצעים האפשריים : ברגל, באוטובוס, ברכב וברכב הפרטי.

  דפדפני אינטרנט איכותיים וזמינים

 דפדפן אינטרנט של גוגל או בינג הן אפליקציות שמאפשרות לנו לבצע חיפוש של פרט שאנו מעוניינים לדעת עליו בזמן אמת מבלי לחכות עד שנגיע למחשב הביתי – פשוט מקלידים את מה שרוצים ומקבלים את כל המידע הדרוש לטלפון הנייד.

  עדכונים כלכליים – אפליקציות בנקים

 אפליקציות כמו חשבון הבנק, בדיקות עובר ושב, ביצוע פעולות וקבלת עדכונים מאפשרות לנו להתעדכן בכל עת במצב החשבון העדכני שלנו והמצב העתידי שלנו בכל הקשור לחשבון הבנק, האשראי, ההלוואות וההורדות העתידיות, כך שאין כל צורך יותר להתקשר או ללכת לבנק – הכל נמצא בתוך האפליקציה!

 אפליקציות ניהול משק הבית

 אפליקציות אלה כוללות אפשרויות להורדת פנקסי רשימות, עריכת רשימת קניות, תזכורות לביצוע משימות בבית, יצירת תמהילי חסכון ביתיים, מעקב אחר ההוצאות וההכנסות – כל אלה יאפשרו לנו לשלוט על מצב משק הבית שלנו באופן מדויק. אפליקציית רישום הוצאות בזמן אמת למשל, היא בין האפליקציות המומלצות ביותר לניהול משק הבית, כך תוכלו לראות כמה בדיוק הוצאת עד עכשיו לפני שאתם ממשיכים לגהץ ללא הכרה.

 כאשר ההוצאות נרשמות והיתרה האקטואלית מוצגת מולנו, הרבה יותר קל לשלוט עליהן ולעצור את עצמנו מלבזבז סכומי כסף שאין לנו

.